MAGICZNE OGRODY

11 czerwca 2019 r. uczniowie klas I-IV szkoły podstawowej wyruszyli w podróż do Magicznych Ogrodów - bajecznej krainy zamieszkiwanej przez niezwykłe istoty.

W przepięknej scenerii dzieci zobaczyły czarodziejkę Tuuli, skrzata kronikarza, który opowiedział historię tego cudownego miejsca. Wróżki Smużki pokazały siłę przyjaźni, wiary w marzenia i dążenie do celu. Na tratwach każde dziecko mogło stać się kapitanem drużyny. Wioska Bulwiaków zaskoczyła swoimi sekretami. Kwiatową dolinę przemierzyliśmy wyjątkową kolejką. Zielone Robanki bawiły dzieci swoimi ogromnymi oczami. Swoją odwagę sprawdziły na krasnoludzkich mostach. Krasnoludy pokazały naszym dzieciom, że odwaga jest bardzo ważna w życiu.

Wśród setek kwiatów, drzew i krzewów uczniowie odkrywali bajeczny ogród. Każde miejsce to sensoryczne pole doświadczeń, stymulujące rozwój i wyobraźnię dziecka. Wszystkie atrakcje w Magicznych Ogrodach były wyzwaniem budującym pewność siebie i poczucie wartości. Całość to przygoda, kontakt z naturą i ciekawie – a przede wszystkim wspólnie – spędzony czas.